Acun Ilıcalı’dan Aziz Yıldırım’ın İddialarına Şu Sert Yanıt Geldi

. Aziz Yıldırım, Enver Aysever’in YouTube programında Ilıcalı hakkında sert iddialarda bulunmuş, Ilıcalı’nın FETÖ’cülere pasaport verdiğini ve Adnan Oktar ile ilişkili olduğunu öne sürmüştü. Yıldırım, “Acun, kaşınıyor. Kaşınmasın. Çıkmış bu gece bir televizyon programında benim hakkımda konuşuyor. Gerizekalı Acun,” diyerek Ilıcalı’ya hakaret etmişti.

Bu iddialara TV100 ekranlarında Candaş Tolga Işık’ın programında yanıt veren Acun Ilıcalı, Yıldırım’ın suçlamalarını sert bir şekilde reddetti. Ilıcalı, “Benim tek amacım Fenerbahçe’ye yardım etmekti. Şimdi ‘Adnan Oktarcı’ oldum. Başkan olmak için birilerini karalamaya çalışmak yakışmıyor. 35 sene önceki mevzu. Ayıptır.” diyerek karşılık verdi.

Aziz Yıldırım, Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’ndeki toplantısında, “Acun, kaşınıyor. Kaşınmasın. Mourinho ile Londra’da görüşmüşüm. Yanlış biliyor, Londra’da değil Roma’da görüştüm. Gerizekalı Acun. 2016 ya da 2017 yılında basketbol takımımız Beşiktaş’ı yenerek şampiyon olmuştu. O şampiyonluk eğlencesinde Acun da vardı. İki tane Dominik varmış. İşte bu Dominik’te FETÖ’cülere pasaport ve oturma izni veriyormuş dediler,” ifadelerini kullandı.

İlıcalı, bu akşam Fenerbahçe Ülker Arena’da genç taraftarlarla buluştuğu etkinlikte Yıldırım’a yeniden yanıt verdi. “Aziz Yıldırım bu iddiaların bir tanesini ispat etsin, beni bir daha buralarda görmeyeceksiniz. Öyle iftiralar atıyor ki kendimi Escobar gibi hissetmeye başladım. Benim hayatım çok iyiydi. Çok mutluydum. Ancak ben Fenerbahçe için elimi taşın altına koydum. Bir gün bile ‘Rakip takım taraftarı bana zarar verir mi?’ diye düşünmedim. Ama bir şey fark ettim. Meğer düşmanım dışarıda değil içerideymiş,” diyerek Yıldırım’ın iddialarını yalanladı.

Bu karşılıklı açıklamalar, Fenerbahçe’deki başkanlık seçimlerinin ne kadar çekişmeli geçeceğini ve kulüp içindeki gerilimin yüksek olduğunu gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir